Гість фестивалю авторської пісні “Облака 2021” Сергій Арно (Росія, Санкт-Петербург) – співак, композитор, виконавець авторської пісні.

Сергій Олександрович народився в місті Новосибірську 16 липня 1950 року. В кінці 60-х років переїхав до Ленінграда. Працював в Ленінградській Обласний Філармонії (згодом увійшла до складу Ленконцерта) спочатку в якості гітариста, а потім вокалістом і артистом оригінального жанру. У ряді видань публікував свої розповіді, в 1999 році була видана книга Сергія Арно «Я одружений на свободу», пізніше – книга «Навколо світу на гітарі», що містить тексти пісень автора. Свої пісні почав складати в кінці 70-х після знайомства з російським виконавцем авторської пісні Юрієм Кукін, з яким разом працював в Ленконцерте. Сергій Арно відомий любителям бардівської пісні як автор творів: «Синя бухта», «Камчатка», «Примхи», «Повітряний змій на Мохової», «Дівчинка з порцеляни», «Вище шибеницю», «Кольський півострів», «Рік активного сонця , або Ще раз про Висоцького »,« Смачний місто »,« Ах, жінки! » та ін.

У 1993 році Сергій Арно поїхав в Америку, де прожив 16 років. З 2009 року знову живе в Пітері. З іншого континенту автор привіз нові враження і нові пісні, в яких розповідається про життя емігрантів, про культуру і звичаї іншої країни.

В даний час автор і виконавець веде активну творчу діяльність. Теми його пісень дуже різноманітні: жартівливі твори, пісні про кохання, про рідне місто, про друзів, про жінок … Його виступи збирають повні зали глядачів.