Почесні гості фестивалю авторської пісні “Облака 2021” Ольга Качанова та Вадим Козлов (Казахстан, Алма-ата) – авторський дует, який створив свій неповторний музично-поетичний стиль. В їх творчості з’єдналися поезія і виконавська майстерність – проникливий голос Ольги і самобутня гітара Вадима. Продовжуючи традиції жанру авторської пісні, дует зберігає вірність поетичного слова. Разом з тим їх концертні програми вирізняються новаторським музичним оформленням. Часто пісні звучать не тільки під акомпанемент гітари, але і лютні, органу, класичного квартету, джазового тріо і навіть цілого оркестру.

Ольга Качанова – поет, автор і виконавець пісень, автор і телеведуча програм, член Спілки письменників Казахстану, лауреат і член журі найбільших міжнародних фестивалів авторської пісні – Грушинського фестивалю і «Петербурзького акорду», автор і ведуча теле-і радіопрограм, присвячених музично-поетичним жанрами. Ольга Качанова, архітектор за освітою і випускниця музичної школи по класу фортепіано, віддала вісім років теле- і радіопрограм, присвячених пісенної творчості. Відомі її проекти «Під дахами Парижа», «Пісня, гітара і ми» і «Театр авторської пісні».

Вадим Козлов – автор і виконавець пісень, композитор і аранжувальник, музичний продюсер і режисер музичних, презентаційних фільмів, телевізійних проектів. Лауреат і член журі міжнародних пісенних фестивалів, провідний майстер-класів по акомпанементу і композиції. Вадим Козлов свою першу пісню написав у 14 років, в 1981-1987 роках вже ставав лауреатом фестивалів і конкурсів авторської пісні. Творець «Театру авторської пісні» в Алма-Аті, він готував постановки по композиціям В. Висоцького та авторському творчості, писав музику і пісні для театру і кіно. Більше 15 років він професійно займався відеовиробництвом, був продюсером «кіноенциклопедія Казахстану», режисером музичних і презентаційних фільмів, а в 2005 році записав авторський альбом «Рыжий».

Ольга Качанова і Вадим Козлов яскраво заявили про себе на початку 80-х років, стали переможцями найбільших пісенних фестивалів. З рук Булата Окуджави, Юрія Візбора, Ади Якушевой, Юлія Кіма, Сергія Нікітіна, Дмитра Сухарєва отримували вони свої лауреатські дипломи. Тридцять років Ольга Качанова і Вадим Козлов виступають разом, в їх творчому доробку близько трьохсот авторських пісень, шість СD, дві платівки фірми «Мелодія», кілька відео-концертів, книги пісень і віршів, публікації в літературних журналах.

Ольга Качанова і Вадим Козлов – члени журі найбільших міжнародних пісенних фестивалів, в тому числі, Грушинського, провідні Майстер-класів для авторів-виконавців. Їх пісні відомі за межами країн колишнього Союзу і увійшли в усі «Антології авторської пісні». Ольга і Вадим активно гастролюють по всьому світу, їхні авторські концерти проходили в багатьох містах різних країн світу – від Гельсінкі до Єрусалиму, від Праги до Новосибірська, від Ташкента до Талліна, від Баку до Чикаго. Кожен концерт дуету – це яскраве емоційне потрясіння.

30 вересня 2021р. Ольга Качанова та Вадим Козлов разом з Ігорем Іртен’євим візьмуть участь у творчій зустрічі в Дніпрі в рамках шостого міжнародного фестивалю авторської пісні «ОБЛАКА» імені Олександра Галича за підтримки програми «Культурна столиця».

У концерті-відкриття фестивалю “ОБЛАКА 2021” Ольга Качанова і Вадим Козлов виконають свої авторські пісні, відомі своєю глибиною, мелодійністю і тонкою іронією. Ігор Іртен’єв прочитає свої іронічні, розумні, тонкі і гомерично смішні вірші. 

Концерт відбудеться в Дніпропетровській філармонії ім.Л.Когана (малий зал)
Адреса: Дніпро, вул. Воскресенська, 6
Контактні телефони:
+38(098)959-90-00
+38(050)239-90-00

Вартість квитків: від 50 грн до 250 грн

КУПИТИ КВИТКИ

Також 2 жовтня 2021р. на дискусійній панелі фестивалю Ольга Качанова і Вадим Козлов проведуть майстер-клас “Генератор творчих станів”