Гість фестивалю авторської пісні “Облака 2021” Олександр Больменко (Україна, Вінниця) – автор пісень, унікальний український шансоньє, цілий театр в особі однієї людини. Працюючи в жанрі вишуканої театральної пісні, автор Олександр Больменко створив неповторний стиль написання і виконання власних творів. Олександр Больменко – цілий театр в особі однієї людини. Його потрібно слухати, на нього потрібно дивитися і отримувати справжню насолоду. Це приголомшливі вірші, музика і акторська гра. Сергій Грязнов допомагає йому професійним гітарним супроводом, хоча і сам пише відмінні пісні.

Небайдужість до музики Олександр проявив ще в далекі 70-ті, навчаючись у Вінницькому політесі, грав на ударних в «Студентських мелодіях», спілкувався з багатьма вінницькими музикантами. Це пристрасть, гра на ударних інструментах, збереглося й донині. Зараз він грає в оркестрі МНС Вінниці.

«… Коли саме почав писати пісні згадати не можу …», – каже Олександр, але всер’ез написанням пісень став займатися за часів перебудови – «Коли Союз розпався на дрібні шматочки, і з’явилася та проталини, на якій стало все це проростати …»

На фестиваль авторської пісні вперше потрапив в 1997 році в Одесі завдяки одному, автору-виконавцю, талановитому музиканту, Михайлу Баранівському, з яким довгий час вони працювали в дуеті. І відразу звернув на себе увагу слухачів неординарним, властивим шансоньє, емоційним, харизматичним виконанням. Зараз Олександру акомпанує Сергій Грязнов.

Сьогодні Олександр Больменко лауреат і бажаний гість багатьох фестивалів. Його пісні «Тітка Ада», «Далеко-далеко», «Марш старіючого ентузіаста», «Аптекар», «Циганський блюз», «Дівчинка моя» знають не тільки на Україні, але і за кордоном. Тематика його пісень різноманітна: це і прекрасна лірика, і соціальний протест, і ностальгія про тих, хто виїхав друзях, який пішов часу. Світлі образи його пісень надовго запам’ятовуються.