Почесний гість фестивалю авторської пісні “Облака 2021” Ігор Иртеньев (Ізраїль) – поет, один з небагатьох, хто примудрився стати класиком за життя, а все тому що умудряється бути в курсі подій, що відбуваються і їдко і гостро, з особливою витонченістю, їх висміювати. Провокаційні вірші Іртеньєва повністю описують ту саму життя, в яку з головою занурюється людина, що переступила поріг повноліття: перші дорослі шишки; непрості рішення і рятівна іронія, яка доходила часом до сарказму.

Його літературні праці друкували “Юність”, “Вогник”, “Літературна газета” – ті, якими зачитувалися в 70-80-і роки. Він автор поетичних збірок, лауреат премії “Золотий Остап”, ряду літературних премій, в тому числі Спілки журналістів Росії “Золоте перо”. З 1994 по 2003 рік Иртеньев був головним редактором журналу Жванецького “Magazine”.

Сьогодні Ігор Иртеньев – яскравий представник поетичного Олімпу, чий голос на захист України звучить дуже голосно. Ігоря Іртеньєва називають «поетом-правдоруби» і одним з найяскравіших представників іронічного напрямки в сучасній російській поезії, багато його рядки пішли в народ, а нові вірші – незмінно “в десятку” – розходяться на цитати. “Пекло – не гірша місце на світлі, кажу вам як глядач” Вістей “,” Пароплав “Володимир Путін” занурюється на дно “,” Країна моя йде на дно зі мною заодно, а мені прикро за країну і боязно за дно “,” Ну і як там, в КДБ? Та взагалі-то так собі “.

Михайло Жванецький писав про нього: «Це найважливіший людина в світі. Він повзе по пустелі, мріючи про ковток води, доповзає до колодязя, йому простягають стакан, він відмовляється і повзе далі ».

30 вересня 2021р. Ігор Иртеньев разом з Ольгою Качанова і Вадимом Козловим візьмуть участь у творчій зустрічі в Дніпрі в рамках шостого міжнародного фестивалю авторської пісні «ОБЛАКА» імені Олександра Галича за підтримки програми «Культурна столиця».

У концерті-відкриття фестивалю “ОБЛАКА 2021” Ігор Іртен’єв прочитає свої іронічні, розумні, тонкі і гомерично смішні вірші. Ольга Качанова і Вадим Козлов виконають свої авторські пісні, відомі своєю глибиною, мелодійністю і тонкою іронією.

Концерт відбудеться в Дніпропетровській філармонії ім.Л.Когана (малий зал)
Адреса: Дніпро, вул. Воскресенська, 6
Контактні телефони:
+38(098)959-90-00
+38(050)239-90-00

Вартість квитків: від 50 грн до 250 грн

КУПИТИ КВИТКИ

2 жовтня 2021р. на дискусійній панелі фестивалю Ігор Iртен’єв проведе майстер-клас “Що означа’є, бути поетом?”