Міжнародний фестиваль авторської пісні

імені Олександра Галича

Україна, Дніпро

Міжнародний фестиваль
авторської пісні
імені Олександра Галича
Україна, Дніпро

Завантаження Події
Це подія пройшло.

В рамках фестивалю авторської пісні “Облака 2021” заплановано проведення дискусійних панелей. На цих заходах майстри своєї справи розкажуть конкурсантам та гостям фестивалю про акторську майстерність, про важливість подачі пісенного матеріалу так, щоб виконавця почули. Про те, як просувати свою творчість, користуючись сучасними технологіями. І про багатьох інші важливі аспекти творчості в рамках авторської пісні та співаної поезії.

Модератори – Ольга Качанова та Вадим Козлов

В основі авторського майстер-класу – унікальний творчий досвід авторського дуету, набутий в різних сферах діяльності: від створення і виконання пісень до створення креативних рекламних концепцій, від живопису до авторських теле – і радіопередач, від публікації віршів і прози до концертних гастролей в різних країнах світу. Йтиметься про методики входження в творчий стан і про розробки власних творчих стратегій. Про комунікацію з аудиторією, про авторський сторітеллінг – умінні розповісти свою історію в пісні, між піснями і за допомогою пісень. Всі розмови націлені на те, щоб надихнути людей на творче життя. А інше – навіщо?

Модератор – Ігор Іртен’єв

Про значимість Поета в соціальному житті.

Модератор – Віталія Левінсон

Методи роботи виконавців з авторським текстом і музикою. Виконавство пісень, як вид драматичного мистецтва. Віталія Левінсон вважає, що виконавець не повинен сліпо копіювати автора пісні, а повинен в пісні в першу чергу знайти образ героя (героїні) пісні і співати від імені цього образу. Про це буде йти розмова з виконавцями-і просто охочими.

Модератор – Олена Алексєєва

  • Як зробити так, щоб пісня стала “своєю” не тільки в особистому сприйнятті того, хто співає, але і в сприйнятті того, хто слухає?
  • Як зацікавити слухача собою і виконуваною піснею?
  • Як зробити глядача “співучасником” виконавця, а точніше, партнером по діалогу? Адже авторська пісня – це спосіб поділитися своїми думками, а значить, вміння вести діалог. З ким? З глядачем, зі слухачем … А може бути з другом? …

На ці питання відповість Олена Алексєєва на своєму майстер-класі.

Від модератора: “Говорити будемо мало. Будемо відразу пробувати!”

Модератор – Олександр Казарін

На цьому майстер-класі кожен учасник:

  • познайомиться контактно з дуже милою і компактною, дивовижною, веселою і дзвінкою, радісною і кльовою, хоч і новою в бардо-справі, прекрасною Леді-Укулеле
  • дізнається захоплюючу і повчальну історію походження укулеле
  • навчиться основним акордам і базовим навичкам гри на укулеле
  • вивчить парочку веселих пісень і зіграє їх в укулельному оркестрі

Дискусійні панелі відбудуться на базі фестивалю “Облака 2021”:
Дитячий заклад оздоровлення та відпочинку ім. Валентини Терешкової
Адреса: ул.Гавансьа, 11

Вхід вільний

Всі подробиці про фестиваль в ПОЛОЖЕННІ ФЕСТИВАЛЮ

Go to Top