Гість фестивалю авторської пісні “Облака 2021” Антон Ворожейкін (Україна, Луганськ-Харків) – автор пісень, виконавець пісень, поет і музикант, організатор концертів і фестивалів авторської пісні, лауреат, член журі і бажаний гість багатьох фестивалів авторської пісні. Один з яскравих представників сучасної української авторської пісні. Точне поетичне слово, енергія, впізнавана виконавська манера, стилістичне різноманіття – ось відмінні риси творчості Антона Ворожейкіна.

Українським любителям авторської пісні ім’я луганського автора Антона Ворожейкіна відомо вже 30 років. Першу пісню «Шкільний рок-н-рол» Антон написав в 16 років. Після роботи з колективами «Артіль Лівша», «Бульби», квартет «Л» Антон Ворожейкін виступає виконавцем власних пісень. Як автор віршів і музики Антон став лауреатом Всеукраїнського республіканського фестивалю АП (м.Суми, 1996), «Солов’їній трелі» в Курську (1999 р).

Антон Ворожейкін родом з Луганська, де закінчив педагогічний інститут, працював листоношею, слюсарем, страховим інспектором, помічником мера міста, редактором і комерційним директором приватного книговидавництва. Після окупації Луганська Антон з сім’єю переїхав до Харкова, віддає багато часу волонтерської діяльності.

Після переїзду до Харкова популярність Антона Ворожейкіна вийшла на новий виток. Українського автора почали запрошувати на фестивалі, концертні виступи в Європі (Мюнхен, Боргентрайх, Бремен, Нюрнберг, Любек, Гамбург, Берлін) та Ізраїлі. В Україні Антон був гостем, провідним майстерень, членом журі на київських, одеських, сумських, харківських фестивалях. Концерти А. Ворожейкіна запам’яталися глядачам Харкова, Дніпра, Києва, Запоріжжя, Херсона.

Антон переживає розставання з Луганськом, фронтова тематика не залишає його творчості. Знаковою для останніх років у Антона стала пісня «Посвята колишнім …». Цю пісню А. Ворожейкін заспівав і на гала-концерті фестивалю «Облака 2017».